ضمانت و خدمات پس از فروش ۲۴ ماهه گلدیران برای مایکروویوهای جی‌پلاس

امروزه وجود مایکروویو، با امکانات متنوع خود، به ابزار مهمی در خانه و آشپزخانه ما تبدیل شده‌ چرا که علاوه بر رنگین کردن سفره‌های ما از انواع خوراک، در صرفه‌جویی در زمان هم بسیار تاثیر گذار است. در حال حاضر یکی از بهترین گزینه‌های خرید مایکروویو در بازار ایران مایکروویوهای جی پلاس هستند. مایکروویوهای جی پلاس نه‌تنها بادوام و باکیفیت هستند، بلکه امکانات متنوعی را با قیمتی مناسب در اختیار خریداران قرار می‌دهند.

علاوه بر این، یکی دیگر از مهم‌ترین دلایل برای خرید مایکروویوهای جی پلاس، ضمانت ۲۴ ماهه آن‌هاست که خیال صاحبان این دستگاه‌ها را نسبت به هر صدمه، آسیب یا خرابی راحت می‌کند. در حالی که بقیه کالاها از برندهای خارجی در بازار ایران وجود دارند که همگی فاقد ضمانت و خدمات پس از فروش هستند.  در ادامه توضیح می‌دهیم که چرا ضمانت ۲۴ ماهه گلدیران برای مایکروویوهای جی پلاس برگ برنده خریداران است.

چرا ضمانت گلدیران؟

گلدیران نامی آشنا است که با راه‌اندازی مرکز تماسی بزرگ و با کمک گرفتن از تکنسین‌های متخصص، در ۷ روز هفته به‌طور شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به درخواست مشتریان است. فرقی ندارد در کدام شهر یا استانی زندگی می‌کنید، گلدیران با ارسال قطعات اصلی نیاز شما را برطرف می‌کند.

۴ خدمت متمایز گلدیران در بحث ضمانت

به طور خلاصه، می‌توانیم بگوییم ضمانت‌های گلدیران به خدمات زیر تقسیم‌بندی می‌شوند:

۱. نصب و راه‌اندازی

۲. سرویس دوره‌ای

۳. تعمیرات

۴. تمدید گارانتی

شرایط و مدت اعتبار ضمانت ۲۴ ماهه مایکروویوهای جی پلاس

ضمانت‌نامه مایکروویوهای گلدیران نیز مانند هر ضمانت‌نامه دیگری، شرایط و نکات خاصی دارد که در ادامه آن‌ها را بررسی می‌کنیم:

 • مدت زمان اعتبار ضمانت‌نامه مایکروویو جی پلاس ۲۴ ماه است.
 • این ضمانت‌نامه پس از تاریخ خرید یا نصب فعال می‌شود.
 • پس از اتمام مدت زمان اعتبار، امکان تمدید ضمانت‌نامه وجود دارد.
 • هزینه ایاب و ذهاب دستگاه و اجرت نصب برعهده خریدار است.
 • خدمات رایگان ضمانت‌نامه ۲۴ ماهه منحصرا در نمایندگی‌های مجاز گلدیران ارائه می‌شود.

ضمانت‌نامه ۲۴ ماهه گلدیران شامل چه مواردی نمی‌شود؟

برخی از مواردی که شامل ضمانت نمی‌شوند یا مایکروویو را از گارانتی خارج می‌کنند عبارتند از:

 • اگر هولوگرام یا ضمانت‌نامه به هر دلیل مخدوش یا ناخوانا باشند.
 • مایکروویو قبلاً توسط افراد غیر مجاز نصب، تعمیر یا دستکاری شده باشد.
 • صدمات ناشی از ضربه و شکستگی، حمل و نقل، تماس یا نفوذ آب و رطوبت، مواد شیمیایی، نوسانات برق، اتصال غلط مایکروویو به سایر دستگاه‌ها و استفاده از مواد شوینده بی‌کیفیت یا تاریخ گذشته شامل گارانتی نمی‌شود.
 • اگر مایکروویو به دلیل قرارگیری در شرایط محیطی نامناسب مانند دمای نامناسب و گرد و غبار شدید، رعد و برق و حوادث طبیعی دچار مشکل شده باشد.
 • اگر مایکروویو به دلیل استفاده از لوازم جانبی غیراستاندارد، استفاده ناصحیح از دستگاه در مواردی خارج از استانداردهای تعیین شده برای دستگاه و عدم رعایت دستور‌العمل‌های مندرج در دفترچه راهنمای دستگاه دچار عیب و ایراد شده باشد.
 • وسایل و تجهیزات جانبی مایکروویو، بدنه، سینی‌ها، پایه‌ها، ظروف، سیخ‌ها، شیشه و لامپ شامل گارانتی نیستند.

مایکروویوهای جی پلاس

فهرست
تومان